ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

اقامت انگلستان از طریق کار و تخصص

کار در انگلستان برای اخذ اقامت یکی از روشهای دریافت اقامت انگلستان می باشد که مهمترین شرط آن داشتن اسپانسری برای استخدام شما می باشد، چرا ما از کلمه اسپانسر به جای کارفرما استفاده کردیم،

چون مورد بعدی مهم برای اخذ ویزای کار انگلستان حقوق دریافتی شما از کارفرمایتان است، حقوق شما باید به نحوی باشد که پس از کسر مالیاتهای مربوطه بتواند پشتیبان شخص مهاجر و همراهان او باشد و تمام هزینه های شما را پوشش دهد که در حال حاضر داشتن حقوقی برابر با 30.000 پوند در سال بعد از کسر مالیات کفایت میکند. به همین دلیل کارفرمای شما اسپانسر شما خواهد بود.

روش اخذ اقامت انگلستان از طریق کار و تخصص برای افرادی که قبلا دوره آموزشی در این کشور گذرانده اند بسیار راحت است، زیرا در زمان تحصیل میتوانند در هفته چندین ساعت مشغول کار شوند و حتی در همان زمان کارفرمای خود را پیدا کنند که پس از تحصیل با گرفتن نامه استخدام ویزای خود را به ویزای Tier 2 انگلستان یا همان ویزای کاری انگلستان تغییر دهند که به طور کلی این شرایط بسیار مناسبتر از زمانی است که شما بدون هیچ پیشینه ای میخواهید به انگلستان سفر کنید و کارفرمایی برای خود بیابید.

البته افراد تحصیل کرده در کشور انگلستان راه حل دیگری هم برای گرفتن اقامت دارند که سرمایه گذاری 50.000 پوندی انگلستان می باشد که به عنوان سرمایه گذار در زمان تحصیل یا پس از آن میتوانند خود کاری را راه اندازی کنند و در کشور انگلستان بمانند و اقامت دائم بگیرند.

شرایط کار در انگلستان:

پیدا کردن کار در انگلستان شرایط خاصی دارد و مراکزی نیز در زمینه کاریابی در انگلستان فعالیت میکنند، میتوانید موضوعات شغلی مورد نظر کشور انگلستان که در آنها تخصص دارید را جستجو کنید و مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص مورد نظر را انجام دهید که به این روش ویزایی برای پیدا کردن کار وجود دارد که به آن ویزای جستجوی کار میگویند و با آن به کشور انگلستان ورود میکنید و باید در زمان مشخص شده کار مورد نظرتان را پیدا کنید در غیر اینصورت باید کشور را ترک کنید و ویزای جدیدی بگیرید.

اگر شرکتی در کشور انگلستان آگهی استخدام در مورد موقعیت شغلی مد نظر بدهد و پس از سه ماه در کشور انگلیس نتواند نیروی مورد نظر را پیدا کند باید در اتحادیه اروپا به مدت سه ماه آگهی خود را ثبت کند و در نهایت اگر باز هم کسی برای انجام آن کار پیدا نشد میتواند فردی از ایران یا هر کشور دیگر که توانایی مورد نظر را دارد استخدام کند، این در شرایطی است که شرکت مدنظر با شما آشنایی نداشته و دنبال استخدام فرد مناسب است، اما اگر شرکتی شما را بشناسد و تمایل به استخدام شما داشته باشد میتواند دعوتنامه ای برای شما ارسال کند و در صورت معتبر بودن شرکت، میتوانید از طریق همان دعوتنامه روند ویزای کاری انگلستان را شروع کنید.

اخذ این ویزا تقریبا 2 الی 10 ماه زمانبری خواهد داشت و پس از 3 تا 5 سال میتوانید برای اخذ اقامت دائم کشور انگلستان اقدامات لازم را انجام دهید.

داشتن مدرک آیلتس با نمره ی بالای 6 از ضروریات اخذ اقامت کاری انگلستان می باشد.

متقاضی کار و همراهانش باید به مدت سه ماه تقریبا 1000 پوند برای خود و برای هر همراه تقریبا 650 پوند در حسابشان برای یکماه حضور در انگلستان داشته باشند.

در صورتی که برای کارفرمایان آسیب پذیر شروع به کار میکنید باید سوء پیشینه 10 ساله بگیرید در غیر اینصورت سوء پیشینه برای 12 ماه کافی است.

سن مناسب برای اخذ اقامت کاری انگلستان بین 20 تا 45 سال است که کارفرما میتواند یکی از موارد سن یا تجربه کاری شما را به عنوان آیتم مورد نظر در استخدام اعلام کند.

پس در نهایت دو روش اصلی و راحتتر برای اخذ اقامت انگلستان از طریق کار وجود دارد، اول اینکه کسانی که در انگلستان تحصیل کرده اند و بعد به دنبال کار میروند و دوم اینکه پیشنهاد کاری از طرف کارفرمایی معتبر داشته باشید که از هر دو طریق شما به راحتی ویزای کاری انگلستان را دریافت میکنید و بعد از مدتی میتوانید اقامت دائم انگلستان و پاسپورت انگلستان را نیز دریافت کنید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که کارفرمایان اکثر پیشنهاد شغلی را به کسانی که در کشور انگلستان حضور دارند میدهند در حالی که اکثر افرادی که دنبال گرفتن اقامت کاری انگلستان هستند خارج از این کشور میباشند، پس شما برای اینکه احتمال دستیابی به این اقامت را افزایش دهید بهتر است در این کشور حضور یابید و همانجا شغلی برای خود بیابید که با این وضعیت نتیجه گیری میشود بهتر است در ابتدا به صورت تحصیلی اقدام کنید و بعد کار هم پیدا کنید.

اکثر افرادی که دنبال کار در کشور انگلستان هستند به دلیل داشتن تخصص و یا سابقه کاری ای میباشد که باعث میشود بتوانند در کشوری با امکانات و رفاه بالاتری زندگی کنند و همچنین درآمد به نسبت بهتری داشته باشند و شاید بودجه کافی برای کارآفرینی توسط خودشان موجود نباشد، اما اگر شما بتوانید مبلغی بالغ بر 200.000 پوند را آماده کنید یا کسی روی شما این سرمایه گذاری را انجام دهد، میتوانید به عنوان کارآفرین به این کشور ورود کنید و هم کار مدنظرتان را داشته باشید هم اقامت انگلستان را دریافت کنید.

لیست برخی از تخصص هایی که در کشور انگلستان میتوانید توسط آنها به استخدام شرکت ها در بیایید در زیر اعلام شده است.

مهندسی عمران – مهندسی برق در صنعت نفت و گاز – مهندسی تولید و فرآیند – مهندسی طراحی و توسعه – مهندسی مکانیک – مهندسی برق در صنعت راه آهن

تخلیه و مدیریت زباله های هسته ای: مدیر عامل، مدیر برنامه، مدیر سایت

نفت و گاز: کارشناس معدن، زمین شناس ارشد، متخصص علوم زمین، ژئوفیزیک زمین شناس

مهندسی ساخت و ساز: ژئوفیزیک، هیروژیولوژیست، مهندسی زمین شناسی

مدیر معدن و انرژی و تولید – پزشکان – متخصص نرم افزار و برنامه نویس – امدادگران – جوش لوله – طراحان گرافیک – سرآشپز – تعمیر و نگهداری هواپیما – تکنسین های مهندسی – مددکاران اجتماعی – موسیقی دانها – نقاشها – رقصنده ها – آمارگیران – اقتصاددانان - فن آوری اطلاعات – طراحان سیستم تکنولوژی اطلاعات – تحلیلگر کسب و کار

روند اخذ ویزای کاری انگلستان و دریافت اقامت کاری انگلستان دارای پیچیدگی های خاصی برای هر شغل مد نظر و دارای روندی خاص جهت پیدا کردن کارفرمای مناسب میباشد که در این مسیر موسسه حقوقی " .......... محل تبلیغ شما .........." با داشتن وکلای متخصص در این زمینه پشتیبان شما خواهد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
آخرین ویرایش در شنبه, 24 شهریور 1397 ساعت 20:03
VISA TIME

مهاجرت همیشه مقوله ای پیچیده با ریسک زیاد بوده و تا به امروز هیچ شخصی از روی خوشحالی تصمیم به مهاجرت نگرفته است، هدفم اینست که بتوانم کمی از ریسک و سختی این مسیر کم کنم.

امیدوارم این سایت با اطلاعاتش بتواند به این هدف برسد، از تالار گفتگو استفاده کنید تا اگر مهاجرت کرده اید تجربیاتتان را به اشتراک  بگذارید، "روشنایی باشیم در این تاریکی"

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جدیدترین مطالب

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

31 شهریور, 1397 نرخ: 5.00

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

30 شهریور, 1397 نرخ: 5.00

گالری پست

ویزای ایران برای افراد کانادایی

ویزای انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

اقامت انگلستان از طریق کار و تخصص

تحصیل در انگلستان

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان از طریق تولد

اقامت انگلستان از طریق ازدواج

وقت سفارت سوئیس

وقت سفارت هلند

وقت سفارت اسپانیا

ویزای اسپانیا

ویزای هلند

ویزای سوئیس

شرایط مهاجرت به هلند 2018

شرایط مهاجرت به اسپانیا 2018

شرایط مهاجرت به انگلستان 2018