ورود به اکانت شما

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا بخاطر بسپار

شرایط مهاجرت به انگلستان 2018

روش‌های مهاجرت به انگلستان 2018
کشور انگلستان جزو گزینه های اول هر شخص مهاجری برای مهاجرت است، انگلیس در شمال اروپا قرار داد و
شهر لندن با بیش از 8 میلیون جمعیت پایتخت این کشور مهاجر پذیر است. سالانه افراد زیادی برای کار، تحصیلات پیشرفته و مهاجرت به انگلستان جذب میشوند ولی باید بدانید مهاجرت به انگلستان و همچنین اقامت انگلستان کار آسانی نیست و دارای قوانین زیادی می باشد.
در این مطلب به شرح روش ها و شرایط مهاجرت به انگلستان میپردازیم و سعی بر آن داشتیم که این مطلب راهنمایی جامع برای انواع ویزای انگلستان، انواع مهاجرت و اقامت کشور انگلستان باشد.
ویزای مهاجرتی انگلستان به پنج Tier تقسیم بندی میشود که بر اساس سیستم امتیاز بندی می باشد و ما شرایط هر Tier را بررسی خواهیم کرد.
اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان (Tier 1):
آسانترین راه در همه نوع مهاجرت، سرمایه گذاری در هر کشوری می باشد، قوانین پیچیده نیست و سرمایه باید در جای درست قرار بگیرد تا شما به همراه خانواده بتوانید بدون مشکلی در کشور جدید ساکن شوید.
این ویزا به سه قسمت ( سرمایه گذار ، کار آفرین و سرمایه گذار محصل ) تقسیم بندی میشود.
سرمایه گذار در انگلستان (investor):
از ماه نوامبر سال 2014 افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور انگلستان را دارند باید مبلغ 2 میلیون پوند که بتوانند اثبات کنند از چه روشی به دست آورده اند را در موسسات و یا شرکتهایی که کشور انگلستان تصمیم میگیرد سرمایه گذاری کنند. برای گرفتن این ویزا نیاز به داشتن مدرک آکادمیک و مدرک زبان نیست و به راحتی شما و همسر و فرزندانتان ویزای سرمایه گذاری انگلستان را دریافت میکنید. با این ویزا به مدت 3 سال و 4 ماه اقامت بریتانیا را خواهید داشت و تا دو سال بیشتر هم قابل تمدید است.
تاسیس شرکت در انگلستان یا کارآفرینی (entrepreneur):
با داشتن طرح اقتصادی موجه و مدرک زبان انگلیسی شما میتوانید با مبلغ 200.000 پوند کارآفرینی در انگلستان را شروع کنید، مبلغ 200.000 پوند یا معادل تومان آن باید در یکی از بانکهای انگلستان یا بانکهای مورد تایید این کشور برای مدتی قرار گیرد. بعد از رائه طرح اقتصادی مبلغ را در یک کسب و کار سرمایه گذاری خواهید کرد. برای درخواست این ویزا باید پول شما از 12 ماه قبل در حساب مدنظر قرار گرفته باشد و با داشتن این ویزا میتوانید اعضای خانواده خود را همراه داشته باشید.
استعداد عالی و فارغ التحصلان کارآفرین (Exceptional Talent & Graduate Entrepreneur):
 این دو مبحث مربوط به سرمایه گذاری را در صفحه سرمایه گذاری در انگلستان بخوانید.
این مباحث طولانی بوده و نکات زیادی را شامل میشود که در صفحه مربوط به خود به صورت کامل مورد بررسی قرا گرفته است.
صفحه مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

ویزای کار در انگلستان (Tier 2):
این ویزا دائمی و بلند مدت صادر میشود و برای شغل های بخصوصی که در دسته های، ویزا برای ورزشکاری در انگلستان، ویزا برای مبلغان دینی در انگلستان، ویزای برای انتقال داخل شرکت در انگلستان، ویزا برای کار عمومی در انگلستان قرار میگیرد. برای اخذ این ویزا باید در سیستم امتیاز دهی، امتیاز حداقل 70 را دریافت کنید که با داشتن دانش زبان انگلیسی، پیشنهاد شغلی از یک شرکت انگلیسی یا چند ملیتی که مجوز صدور این دعوتنامه را داشته باشد و پشتیبانی مالی میتوانید امتیاز 70 را به راحتی دریافت کنید، برای ویزای کار در انگلیس باید مشخص گردد که شما شرایط لازم این ویزا را دارید.
شما در لینک زیر میتونید امتیاز خود را محاسبه کنید:
https://visaguide.world/europe/uk-visa/point-based-system/
ویزای کار موقت در انگلستان (Tier 3):
این ویزا برای متقاضیان بدون تخصص یا کم تخصص در نظر گرفته شده بود که در سال 2008 در انگلستان برای اخذ ویزای کار سیستم امتیاز بندی فعال شد و دولت نیازی ندید تا از افراد کم تخصص یا بی تخصص برای کار استفاده کند، به همین دلیل بدون حتی یک پذیرش در این نوع ویزا در سال 2013 به صورت کامل متوقف شد.
ویزای تحصیلی انگلستان (Tier 4):
این ویزا به دو دسته عمومی و کودکان دسته بندی میشود، ویزای تحصیلی General  برای افراد 17 سال به بالا بوده و ویزای تحصیلی Child برای افراد 4 تا 17 سال می باشد.
شرایط از اخذ ویزای تحصیلی انگلستان کمی راحتتر از باقی موارد است و در بین مهاجرین روشی محبوبتر برای مهاجرت به انگلستان می باشد.
ویزای کارکنان موقت یا کار موقت انگلستان (Tier 5):
این ویزا برای کار موقت در انگلستان است که باید شخص اقدام کنند اسپانسر دعوت کننده داشته باشد. مدت اقامت در این ویزا کوتاه است و اگر شخص متقاضی در یک کشور انگلیسی زبان نباشد باید آزمون زبان بگذراند. این ویزا خود به 6 دسته تقسیم بندی میشود که شما میتوانید اطلاعات تکمیلی آن را در صفحه مربوط به ویزای کار موقت انگلستان بخوانید.
برای مهاجرت به کشور انگلستان روشهای دیگری هم غیر از تقسیم بندی Tier ها وجود دارد:
ویزای توریستی انگلستان:
ویزای توریستی انگلستان برای بازدید، انجام خدمات پزشکی و یا کار در این کشور به متقاضیان ارائه میشود.
ویزای خانوادگی انگلستان:
برای الحاق به خانواده و یا به همراه آوردن خانواده خود به انگلستان باید ویزای خانوادگی دریافت کنید که چهار دسته بندی متفاوت دارد و در صفحه مربوط به این ویزا اطلاعات کامل آن قرار گرفته است، یکی از زیر دسته های این ویزا مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج است. برای مطالعه این مطلب به صفحه ویزای خانوادگی انگلستان مراجعه کنید.
اخذ اقامت از طریق تولد:
در این شیوه از اقامت باید یکی از والدین حتما متولد کشور انگلستان باشد و یا قانونی شهروندی انگلستان را داشته باشد در غیر اینصورت فرزند باید تا ده سالگی در این کشور زندگی کنید تا بتواند از شهروندی انگلستان برخوردار شود.
مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی:
به صورت کلی پناهندگی به هیچ کشوری پیشنهاد نمیشود و دلایل آن بسیار مشخص است ولی اگ این روش یکی از روشهای مد نظر شماست باید بدانید که پیچیدگی و سختی های فراوانی در راه است و هر کسی از پس این مهاجرت از طریق پناهندگی بر نخواهد آمد. ما پیشنهاد میکنیم در ابتدا روشهای قانونی را بررسی کنید.
برای اطلاعات تکمیلی در هر بخش که معرفی شده به صفحه مربوط به همان بخش مراجعه کنید تا اطلاعات خیلی تکمیلی تر و نکات آن را بخوانید.
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 شهریور 1397 ساعت 12:22
VISA TIME

مهاجرت همیشه مقوله ای پیچیده با ریسک زیاد بوده و تا به امروز هیچ شخصی از روی خوشحالی تصمیم به مهاجرت نگرفته است، هدفم اینست که بتوانم کمی از ریسک و سختی این مسیر کم کنم.

امیدوارم این سایت با اطلاعاتش بتواند به این هدف برسد، از تالار گفتگو استفاده کنید تا اگر مهاجرت کرده اید تجربیاتتان را به اشتراک  بگذارید، "روشنایی باشیم در این تاریکی"

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Ad Sidebar

جدیدترین مطالب

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

31 شهریور, 1397 نرخ: 5.00

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

30 شهریور, 1397 نرخ: 5.00

گالری پست

ویزای ایران برای افراد کانادایی

ویزای انگلستان

هزینه زندگی در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

اقامت انگلستان از طریق کار و تخصص

تحصیل در انگلستان

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت انگلستان از طریق تولد

اقامت انگلستان از طریق ازدواج

وقت سفارت سوئیس

وقت سفارت هلند

وقت سفارت اسپانیا

ویزای اسپانیا

ویزای هلند

ویزای سوئیس

شرایط مهاجرت به هلند 2018

شرایط مهاجرت به اسپانیا 2018

شرایط مهاجرت به انگلستان 2018